0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Солом'янський, Просвещения ул., 16
ID: 4779796
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8

4 410 885 грн
(107 583 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры с ремонтом на ул. Просвещения, 16 ЖК Освиты. Квартира расположена на 2 этаже 26 этажного дома. В квартире выполнен дизайнерский ремонт. Площадь квартиры 41 м2. Квартира оборудована современной и качественной техникой. В квартире есть стиральная и сушильная машина, холодильник, варочная панель, микроволновая печь, подогрев полов, мебель на кухне. Рядом отделение банка, банкомат, центр города, аптека, больница, поликлиника, детский сад, рынок, парк, детская площадка, почта, бювет, ресторан, кафе, школа, магазины, супермаркеты, ТРЦ, остановка транспорта, ближайшее метро Вокзальная. Номер объявления на сайте компании: SF-2-243-028-DP.
Переглядів: 11611
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
4 410 885 грн
(107 583 за м2)
99 900 $ (2 437 за м2)
Наталия
посередник
Показати номер
(093) 025-63...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Юнацька вул., 1
Київ, Юнацька вул., 1
1-кімнатна квартира, Юнацька, 1, Соломянський район. Метраж 47/20/17, поверховість 9/10. Продаж квартири з усією технікою та мебеллю. Заїжджай і живи , нічого не потрібно вкладати чи докуповувати ! Один єдиний ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/10
Загальна
47 м2
Житлова
20 м2
Кухня
17 м2
5 298 360 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Повітряних Сил просп. (Повітрофлотський), 56
Київ, Повітряних Сил просп. (Повітрофлотський), 56
Продам 1-кімнатну квартиру у сучасному житловому комплексі OK`Lза адресою: проспект Повітряних Сил, 56 (3 будинок). Площа: 44 м, Поверх: 21 /26 Ідеальний варіант для комфортного міського життя або вигідної ін...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
21/26
Загальна
44 м2
Житлова
20 м2
Кухня
15 м2
2 914 098 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Соломянська вул., 20 В
Київ, Соломянська вул., 20 В
1-кімнатна квартира, Соломянська вул., 20 В, Соломянський район. Метраж 44/15/16, поверховість 9/26. Продається однокімнатна квартира у будинку житлового комплексу бізнес-класу «Соломянська 20В». Сучасна кварт...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/26
Загальна
44 м2
Житлова
15 м2
Кухня
17 м2
5 298 360 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Отрадный, 28
Київ, р-н Дарницький, Отрадный, 28
Продаётсяоднокомнатная квартира проспект Отрадный 28 2/5 этаж 30.7/16/6.5 Документы более 3-х лет. Кирпичный дом, квартира теплая, чистое парадное, двойная брони дверь, тихие соседи, санузел смежный, земенены т...