0

Продається 3-кімнатна квартира

Київ, р-н Подільський, Краснопольская ул., 2 "Г"
ID: 4779823
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19
превью 20
превью 21
превью 22
превью 23
превью 24
превью 25
превью 26
превью 27

9 453 421 грн
(82 925 за м2)
Продажа трехкомнатной квартиры 114 м2 в ЖК Паркова вежа. В квартире кухня студия, 3 спальни (две комнаты детских, для детей, хозяйская комната с санузлом), и один сан узел общий ,большой балкон. Квартира с шикарным ремонтом, и дорогой и качественной мебелью и техникой, есть бойлер ,фильтры воды ,теплый пол . Также есть свой паркинг ,и кладовая 3.2 м2 на этаже. Территория закрыта по периметру, есть охрана, ведётся видеонаблюдение. Своё автономное отопление, счетчики тепла. Рядом супермаркеты: АТБ, Сильпо, озеро с парковой зоной. Номер объявления на сайте компании: SF-2-202-014-DP.
Переглядів: 11830
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
9 453 421 грн
(82 925 за м2)
215 000 $ (1 886 за м2)
Дмитрий Олегович
посередник
Показати номер
(093) 515-30...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Вишгородська вул., 45г
Київ, Вишгородська вул., 45г
3-кімнатна квартира, Вишгородська , 45г, Подільський район. Метраж 25/27. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру ЖК Паркове Місто вул. Вишгородська 45 Г. Площа квартири 94м2 - двохрівнева із прекрасним видом на па...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
25/27
Загальна
94 м2
Житлова
40 м2
Кухня
36 м2
5 716 022 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Вишгородська вул., 45/13
Київ, Вишгородська вул., 45/13
Інстаграмна квартира біля озера. Найкращі апартаменти в ЖК з ремонтом з Pinterest В будинку встановлено інвертор для роботи інженерних систем під час блекауту Ремонт виконано в 2023 році в спокійних благородних...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
18/25
Загальна
93 м2
Житлова
65 м2
Кухня
15 м2
13 190 820 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Свободи просп., 30
Київ, Свободи просп., 30
3-кімнатна квартира, Свободи просп., 30, Подільський район. Метраж 68/35/8, поверховість 14/16. Загальна площа помешкання — 68м3. Зручне та функціональне планування: 3 просторі роздільні кімнати правильної фор...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
14/16
Загальна
68 м2
Житлова
35 м2
Кухня
8 м2
3 693 430 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Деснянський, Гонгадзе Георгия пр-т, 18Д
Київ, р-н Деснянський, Гонгадзе Георгия пр-т, 18Д
Продається 3х кімнатна квартира, 95 м² з косметичним ремонтом від власника. Загальна площа 95 м2, житлова 46.9 м², кухня 14 м². Має два балкони-лоджії. Ціна нижча за ринкову.У квартирі є всі необхідні побутові ...