0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Дніпровський, Регенераторная ул., 4, корп. 3
ID: 4779854
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13

4 371 147 грн
(97 137 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры по улице Регенераторная, 4 в ЖК «Комфорт Таун»Расположена на 11 этаже 13 этажного дома, общей площадью 45 м2.Сделан качественный евро ремонт. Продаётся с мебелью и бытовой техникой.В квартире кухня-гостиная, отдельная спальня и гардеробная.Установлены счётчики на воду, электричество и отопление. Закрытая территория. Не территории комплекса аптека, кафе, детская площадка, супермаркет, автостоянка, обменник.Хорошо развита инфраструктура и транспортная развязка.До метро Дарница и Левобережная - 15 минут на транспорте. Номер объявления на сайте компании: SF-1-785-079-DP.
Переглядів: 11782
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
4 371 147 грн
(97 137 за м2)
99 000 $ (2 200 за м2)
Николай Викторович
посередник
Показати номер
(063) 116-41...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Сосюры Владимира ул., 6
Київ, Сосюры Владимира ул., 6
Продаётся однокомнатная квартира. Днепровский район, улица Сосюры Владимира, 6, метро ДарницаПродаж 1-кімнатної квартири у ЖК ДНІПРОВСЬКА МРІЯвул. Володимира Сосюри, 6 (Дніпровський район, поруч з Дарницькою пл...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
20/25
Загальна
52 м2
Житлова
18 м2
Кухня
18 м2
2 516 721 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Русанівська Набережна, 2
Київ, р-н Дарницький, Русанівська Набережна, 2
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/16
Загальна
43 м2
Кухня
12 м2
3 077 769 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Ентузіастів, 31
Київ, р-н Дарницький, Ентузіастів, 31
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/9
Загальна
35 м2
Кухня
7 м2
2 119 256 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Юрія Поправки, 8
Київ, р-н Дарницький, Юрія Поправки, 8
Пропонуємо до вашої уваги чудову 1-кімнатну квартиру за адресою: вул. Юрія Поправки, лише 5 хвилин пішки до станції метро Чернігівська. Загальна площа: 38 кв.м Стан: сучасний якісний ремонт Меблі: квартира час...