0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Ломоносова ул., 46/1
ID: 4779915
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8

4 371 147 грн
(105 329 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры в ЖК Лико-Град 3 по ул. Михаила Ломоносова 46/1, Теремки-2. Площадь 41,5 м2, 14/18 этажного дома. Квартира с дорогим качественный ремонт, БЕЗ мебели. Окна во двор. В ванной теплый пол, межкомнатные двери из массива дерева. Развитая инфраструктура. К метро Выставочный центр 15 минут пешком. Номер объявления на сайте компании: SF-2-263-478-DP.
Переглядів: 11791
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
4 371 147 грн
(105 329 за м2)
99 000 $ (2 386 за м2)
Оксана Владимировна
посередник
Показати номер
(067) 397-02...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 39/18/15, поверовість 3/18. 1-кімнатна,, простора квартира в новому ЖК Svitlo Park СВІТЛО ПАРК, 6 будинок, введено в експлуатацію. м.Вид...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/18
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
15 м2
2 560 874 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
1-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 49, Голосіївський район. Метраж 35/18/14, поверховість 418. Квартира в житловому стані. До метро Теремки 5 хвилин....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/18
Загальна
35 м2
Кухня
14 м2
2 649 180 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
1-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), Голосіївський район. Метраж 37/15/16, поверховість 14/16. Нова Англія, Будинок Честер, 37 кв.м. Окрема кімната. Повністю укомплектована меблями ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
14/16
Загальна
37 м2
Житлова
15 м2
Кухня
16 м2
3 973 770 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Наддніпрянське шосе, 2а
Київ, Наддніпрянське шосе, 2а
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 40/18/16, поверховість 18/24. Svilto Park, Вид на Дніпро. Наддніпрянске шосе 2а, ЖК Svilto Park. Продаж однокімнатної квартири без ремон...