Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Голосіївський, Ломоносова ул., 34 "А"
ID: 4780015
3 532 240 грн
(54 101 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
22/25
Тип стін
цегла
Загальна площа
65.29 м2
Житлова площа
35.26 м2
Площа кухні
11.53 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продажа однокомнатной квартиры по адресу ул. Ломоносова 34А (ЖК Амурский). Этаж 22/25. Площадь 65/35/12 м2. Две отдельных жилых комнаты, кухня с выходом на балкон. Раздельный санузел. Квартира после строителей: стяжка, штукатурка, радиаторы, металлопластиковые окна. Закрытая охраняемая территория. Весь микрорайон - новая застройка! Рядом: автовокзал Южный, парки, супермаркеты, школы, детский сады, больницы. До метро Васильковская 10 мин. пешком. Дом построен, идет получение сертификата. Продажа по переуступке (пока возможна). Номер объявления на сайте компании: SF-2-200-576-DP.
Створено : 11.02.2022
3 532 240 грн
(54 101 за м2)
80 000 $
(1 225 за м2)
Алексей Станиславович Деревянкин
посередник
Створено : 11.02.2022
Переглянуті
2-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 148 в, Голосіївський район. Метраж 59/27/11, поверховість 8/16. ЖК Кришталеві Джерела, Продаж 2-кімнатної видової квартири. Будинок введений в експлуатацію. Буд...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/16
Загальна
59 м2
Житлова
27 м2
Кухня
11 м2
3 973 770 грн
2-кімнатна квартира, Академіка Глушкова вул., 42, Голосіївський район. Метраж 63/40/17, поверховість 12/25. .Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Авеню 42” Голосіївський район, Теремки. До метро Теремки — близько...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
12/25
Загальна
63 м2
Житлова
40 м2
Кухня
17 м2
3 797 158 грн
2-кімнатна квартира, Дмитра Луценка вул., 12, Голосіївський район. Метраж 63/45/9, поверховість 2/9. Двокімнатна квартира з вітальнею у ЖК Британський Квартал. Сучасний ремонт. АВТОНОМНЕ газове опалення. Терито...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/9
Загальна
63 м2
Житлова
45 м2
Кухня
9 м2
6 313 879 грн
2-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24, Голосіївський район. Нова Англія 2к кв заходь і живи. Продаж 2-кімнатної квартири в найатмосфернішому ЖК Нова Англія, Київ Квартира: 2 окр...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
12/21
Загальна
60 м2
Житлова
43 м2
Кухня
18 м2
7 064 480 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв