0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Кайсарова ул., 7/9
ID: 4780032
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4

1 898 579 грн
(44 153 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры в ЖК Голосеевская Долина по ул. Кайсарова, Голосеево. Площадь 43 м2, 11/24 этажного дома. Дом 2, секция 4. Сдача 3-4 квартал 2022 г. Состояние после строителей. На территории комплекса супермаркет, детсад, паркинг и все необходимое для проживания. К метро Васильковская 10 ходьбы. Переуступка. Номер объявления на сайте компании: SF-2-232-685-DP.
Переглядів: 11703
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
1 898 579 грн
(44 153 за м2)
43 000 $ (1 000 за м2)
Оксана Владимировна
посередник
Показати номер
(067) 397-02...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Теремківська вул., 3а
Київ, Теремківська вул., 3а
1-кімнатна квартира, Теремківська вул., 3а, Голосіївський район. Метраж 53/18/21, поверховість 19/25. Поруч з ТРЦ Республіка. До Метро Теремки 5 хвилин пішки. Дуже розвинена інфраструктура. Зручна транспортна ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
19/25
Загальна
53 м2
Житлова
18 м2
Кухня
21 м2
5 077 595 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 39/18/15, поверовість 3/18. 1-кімнатна,, простора квартира в новому ЖК Svitlo Park СВІТЛО ПАРК, 6 будинок, введено в експлуатацію. м.Вид...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/18
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
15 м2
2 560 874 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
1-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 49, Голосіївський район. Метраж 35/18/14, поверховість 418. Квартира в житловому стані. До метро Теремки 5 хвилин....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/18
Загальна
35 м2
Кухня
14 м2
2 649 180 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
1-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), Голосіївський район. Метраж 37/15/16, поверховість 14/16. Нова Англія, Будинок Честер, 37 кв.м. Окрема кімната. Повністю укомплектована меблями ...