Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Святошинський, Стеценко ул., 75
ID: 4780042
2 008 962 грн
(52 867 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
4/6
Тип стін
цегла
Загальна площа
38 м2
Площа кухні
23 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продажа однокомнатной квартиры по улице Стеценко, 75-б, ЖК "Welcome home". Дом 12. Расположена на 4\6 этаже. Общая площадь 37\10\16 м2. Она выходят во двор 11 дома . Очень тёплая квартира. Состояние после строителей. Закрытая территория, видеонаблюдение, охрана, детские и спортивные площадки. Удобная транспортная развязка и развитая инфраструктура. Рядом Ноус, Эпицентр, ТРЦ Лавина Мол, лес, 3 остановки от Академгородка. Ввод в эксплуатацию. Номер объявления на сайте компании: SF-2-262-503-DP.
Створено : 11.02.2022
2 008 962 грн
(52 867 за м2)
45 500 $
(1 197 за м2)
Дараган Татьяна Витальевна
посередник
Створено : 11.02.2022
Переглянуті
Продається 1 кімнатна квартира у м. Київ, вул. Булаховського Академіка (Новобіличі), поруч з метро Академмістечко. Загальна площа 36 м², радянський ремонт.Квартира розташована на 12-му поверсі 16-поверхового бу...
19.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
12/16
Загальна
36 м2
Житлова
16.1 м2
Кухня
8 м2
1 633 661 грн
Чудова пропозиція для тих, хто бажає придбати квартиру. Прекрасне розташування Київ, Командарма Уборевича( Академіка Єфремова) 19А. Площа загальна 46 кв. м. Житлова площа становить 23 кв.м. Площа кухні 10 кв.м....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/16
Загальна
45 м2
Житлова
23 м2
Кухня
9 м2
3 973 770 грн
Торг...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/9
Загальна
29 м2
Кухня
7 м2
1 589 508 грн
Продається 1 - кімнатна квартира проспект Леся Курбаса 9Г, у Святошинському районі. Цегляний газифікований будинок, 5 поверх 5 поверхового будинку. Загальна площа 30 кв.м., житлова 18 кв.м., кухня 6 кв.м. Житло...