Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Солом'янський, Выборгская ул., 59 "А"
ID: 4780048
3 134 863 грн
(56 998 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
3/12
Тип стін
цегла
Загальна площа
55 м2
Житлова площа
29.7 м2
Площа кухні
8.3 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продажа двухкомнатной квартиры по ул. Тихого Олекси (Выборгская), 59А, Шулявка. Площадь 55.2/29.7/8.3 м2, 3/12 этажного керамзитобетонного дома. Дом 1978 года, расположен во дворе. Серия КТ, высота потолков 2.75 м. Комнаты раздельные 17.4 м2 и 12.3 м2. Квартира в жилом состоянии. Две большие лоджии застекленные. Установлены счетчики на воду. Рядом школа, садик, Машиностроительный сквер, ТРЦ Большевик, метро Шулявская 15 минут пешком. Номер объявления на сайте компании: SF-2-292-163-DP.
Створено : 11.02.2022
3 134 863 грн
(56 998 за м2)
71 000 $
(1 291 за м2)
Оксана Владимировна
посередник
Створено : 11.02.2022
Переглянуті
Продається 2-кімнатна квартира з косметичним ремонтом у Чоколівці, на Єреванській вулиці, Київ. Площа квартири - 46.80 м², житлова - 26.7 м², кухня - 8 м². Квартира економ-класу, розташована на першому поверсі ...
19.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/5
Загальна
46.8 м2
Житлова
26.7 м2
Кухня
8 м2
2 251 803 грн
2-кімнатна квартира, Борщагівська вул., 206, Соломянський район. Метраж 54/32/25, поверховість 16/19. Розташована біля метро Шулявка. Вікна виходять на місто. В будинку ОСББ, консєрж, два ліфти. 2 роздільні кі...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
16/19
Загальна
54 м2
Житлова
32 м2
Кухня
25 м2
3 744 681 грн
Сучасна та світла 2-кімнатна квартира 53 кв.м, авторський ремонт, підлога з підігрівом по усій квартирі та лоджії. Гардеробна кімната, великі вбудовані шафи, суміжний санвузол (ванна, бойлер, пральна машина). Я...