Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Голосіївський, Кайсарова ул., 7/9
ID: 4780124
2 958 251 грн
(51 004 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
12/22
Тип стін
цегла
Загальна площа
58 м2
Площа кухні
11 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продажа двухкомнатной квартиры в ЖК Голосеевская долина по ул. Паисия Кайсарова 7/9, Голосеево. Площадь 57,96 м2, расположена на 12 этаже 20 этажного дома. Дом 2, 2-я секция. Сдача дома 3-й квартал 2022. Состояние после строителей. В пешей доступности прекрасная инфраструктура. К метро Васильковская 10 минут пешком. Номер объявления на сайте компании: SF-2-133-617-DP.
Створено : 11.02.2022
2 958 251 грн
(51 004 за м2)
67 000 $
(1 155 за м2)
Оксана Владимировна
посередник
Створено : 11.02.2022
Переглянуті
2-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 148 в, Голосіївський район. Метраж 59/27/11, поверховість 8/16. ЖК Кришталеві Джерела, Продаж 2-кімнатної видової квартири. Будинок введений в експлуатацію. Буд...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/16
Загальна
59 м2
Житлова
27 м2
Кухня
11 м2
3 973 770 грн
2-кімнатна квартира, Академіка Глушкова вул., 42, Голосіївський район. Метраж 63/40/17, поверховість 12/25. .Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Авеню 42” Голосіївський район, Теремки. До метро Теремки — близько...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
12/25
Загальна
63 м2
Житлова
40 м2
Кухня
17 м2
3 797 158 грн
2-кімнатна квартира, Дмитра Луценка вул., 12, Голосіївський район. Метраж 63/45/9, поверховість 2/9. Двокімнатна квартира з вітальнею у ЖК Британський Квартал. Сучасний ремонт. АВТОНОМНЕ газове опалення. Терито...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/9
Загальна
63 м2
Житлова
45 м2
Кухня
9 м2
6 313 879 грн
2-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24, Голосіївський район. Нова Англія 2к кв заходь і живи. Продаж 2-кімнатної квартири в найатмосфернішому ЖК Нова Англія, Київ Квартира: 2 окр...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
12/21
Загальна
60 м2
Житлова
43 м2
Кухня
18 м2
7 064 480 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв