0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Святошинський, Победы пр-т, 67 "А"
ID: 4780126
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19
превью 20
превью 21

4 768 524 грн
(136 244 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры в ЖК Нивки Паркпо пр. Победы 67А, Нивки. Площадь 35 м2, 16/16 этажного дома. Квартира-студия с дизайнерским ремонтом. Балкон застеклен, подогрев полов. Мебель выполнена на заказ. В прихожей встроенный шкаф-купе, в комнате раскладной диван, кондиционер. Горячая вода - электрический бойлер. Подогрев полов в санузле, в коридоре, на кухне и на балконе. В квартире 2 окна, которые выходят на Проспект Победы. Покрытие полов - плитка, ламинат.Охраняемая территория, доступ в лифт только по брелку, круглосуточное видеонаблюдение, консьерж. Через дорогу находится парк Нивки с озером, рынок. Есть новый Макдональдс (2 минуты ходьбы), есть большой супермаркет, магазины, аптеки, кафе. Метро «Нивки» 4 минуты, автобусная остановка 2 мин ходьбы, до центра 15 минут на авто. Газа нет, кухонная плита электрическая. Горячая вода - электрический бойлер. Сантехника новая. Номер объявления на сайте компании: SF-2-278-064-DP.
Переглядів: 11910
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
4 768 524 грн
(136 244 за м2)
108 000 $ (3 086 за м2)
Оксана Владимировна
посередник
Показати номер
(067) 397-02...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, р-н Деснянський, Булаховского Академика ул., 40
Київ, р-н Деснянський, Булаховского Академика ул., 40
Продається 1 кімнатна квартира у м. Київ, вул. Булаховського Академіка (Новобіличі), поруч з метро Академмістечко. Загальна площа 36 м², радянський ремонт.Квартира розташована на 12-му поверсі 16-поверхового бу...
19.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
12/16
Загальна
36 м2
Житлова
16.1 м2
Кухня
8 м2
1 633 661 грн
Створено : 19.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Академіка Єфремова вул. (Командарма Уборевича), 19а
Київ, Академіка Єфремова вул. (Командарма Уборевича), 19а
Чудова пропозиція для тих, хто бажає придбати квартиру. Прекрасне розташування Київ, Командарма Уборевича( Академіка Єфремова) 19А. Площа загальна 46 кв. м. Житлова площа становить 23 кв.м. Площа кухні 10 кв.м....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/16
Загальна
45 м2
Житлова
23 м2
Кухня
9 м2
3 973 770 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Зодчих,, 64
Київ, р-н Дарницький, Зодчих,, 64
Торг...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/9
Загальна
29 м2
Кухня
7 м2
1 589 508 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Леся Курбаса, 9Г
Київ, р-н Дарницький, Леся Курбаса, 9Г
Продається 1 - кімнатна квартира проспект Леся Курбаса 9Г, у Святошинському районі. Цегляний газифікований будинок, 5 поверх 5 поверхового будинку. Загальна площа 30 кв.м., житлова 18 кв.м., кухня 6 кв.м. Житло...