0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Подільський, Бандеры Степана пр-т, 32 "Д"
ID: 4780136
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19
превью 20
превью 21
превью 22
превью 23
превью 24
превью 25

2 914 098 грн
(74 720 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры по проспекту Степана Бандеры 32д, в ЖК Dock 32д, Подольский район. Расположена на 5 этаже 26 дома, общей площадью 39 м2, жилая 16.5 м2, кухня 12.2 м2. Планировка 1-1И. Состояние квартиры - без отделки после строителей. Окна выходят во двор . Панорамные окна, радиаторы с регуляторами тепла, противоударные двери. Установлены все счётчики поквартирно на свет , воду, тепло. На территории ЖК салоны красоты , детская площадка, парикмахерские, детские и спортивные площадки.Закрытая охраняемая территория видеонаблюдение, подземный паркинг.Развитая инфраструктура. Дом сдан . Застройщик Ковальская. Номер объявления на сайте компании: SF-2-267-200-DP.
Переглядів: 11743
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
2 914 098 грн
(74 720 за м2)
66 000 $ (1 692 за м2)
Дараган Татьяна Витальевна
посередник
Показати номер
(066) 036-49...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ
Київ
Пропонуємо на продаж 1-кімнатну квартиру в Києві, Подільський район. Загальна площа: 29 кв.м, кухні: 5 кв.м. Поверх: 5 з 9 Квартира під ремонт. Ви зможете втілити будь яке бачення свого житла. Вона розташована ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
5/9
Загальна
29 м2
Житлова
18 м2
Кухня
5 м2
1 611 585 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Правди просп., 70
Київ, Правди просп., 70
1-кімнатна квартира, проспект Європейського Союзу, 70 (Правди просп), Подільський район. Метраж 34/18/8, поверховість 10/16. Продам однокімнатну квартиру за адресою: проспект Європейського Союзу, 70. Квартира р...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/16
Загальна
34 м2
Житлова
18 м2
Кухня
8 м2
2 428 415 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Родини Крістерів вул., 14
Київ, Родини Крістерів вул., 14
Варшавський 2. Продаж 1-кімнатної квартири. Вул. Родини Кристерова, 14, буд. 11.1. Уся техніка (Whirlpool Samsung) Всі меблі! Тепла підлога, WiFi 47 кв.м....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
25/25
Загальна
47 м2
Житлова
16 м2
Кухня
23 м2
4 856 830 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Набережно-Хрещатицька вул., 21
Київ, Набережно-Хрещатицька вул., 21
Продам 1 кімнатну квартиру, ЖК Illinsky House, Поділ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21, Подільський район, Поштова площа, Річний вокзал. Площа 48,6/15/21м, 2/5 поверх Новобудова бізнес-класу. Будинок зданий у ...