Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Солом'янський, Липковского Василия Митрополита ул., 7
ID: 4780182
3 311 475 грн
(71 989 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
5/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
46 м2
Житлова площа
28 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продажа двухкомнатной квартиры в районе метро Вокзальная по ул. В. Липковского, 7. Квартира расположена на 5 этаже 9 этажного дома, площадь квартиры 46.4 / 28.5 / 7.5 м². Квартира с раздельными комнатами, раздельным санузлом, сделан капитальный ремонт, встроенная кухня, балкон застеклен, чистое парадное, домофон. Развитая инфраструктура. Торговый центр Ультрамарин, Сильпо, Новус, кинотеатр, школы, детские сады, удобная транспортная развязка. Метро Вокзальная в пешей доступности. Номер объявления на сайте компании: SF-2-258-086-DP.
Створено : 11.02.2022
3 311 475 грн
(71 989 за м2)
75 000 $
(1 630 за м2)
Наталия
посередник
Створено : 11.02.2022
Переглянуті
Продається 2-кімнатна квартира з косметичним ремонтом у Чоколівці, на Єреванській вулиці, Київ. Площа квартири - 46.80 м², житлова - 26.7 м², кухня - 8 м². Квартира економ-класу, розташована на першому поверсі ...
19.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/5
Загальна
46.8 м2
Житлова
26.7 м2
Кухня
8 м2
2 251 803 грн
2-кімнатна квартира, Смілянська вул., 1, Соломянський район. Метраж 43/28/5, поверховість 5/5. Продається 2-кімнатна квартира у Київ, Соломянський район,вул.Смілянська,1. Чудова локація + вигідна ціна — ідеальн...
13.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/5
Загальна
43 м2
Житлова
28 м2
Кухня
5 м2
2 538 798 грн
2-кімнатна квартира, Борщагівська вул., 206, Соломянський район. Метраж 54/32/25, поверховість 16/19. Розташована біля метро Шулявка. Вікна виходять на місто. В будинку ОСББ, консєрж, два ліфти. 2 роздільні кі...