0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Голосіївський, Заболотного Академика ул., 1
ID: 4780195
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13

3 384 681 грн
(114 735 за м2)
Продажа однокомнатной квартиры 29,5 м2 в ЖК «Метрополис», Киев, Теремки. Голосеевский район. З документами. на 27м этаже (первая очередь). Дом комфорт+ Предусмотрено лобби, красивая территория, подземный паркинг, садик и т.д. На стадии строительства лоджию убрали, так что площадь кухни увеличилась. Дом на финальной стадии, заезд на ремонт с декабря этого года. Номер объявления на сайте компании: SF-1-658-250-DP.
Переглядів: 11911
Поскаржитися  !
Створено : 11.02.2022
3 384 681 грн
(114 735 за м2)
77 000 $ (2 610 за м2)
Дмитрий Олегович
посередник
Показати номер
(093) 515-30...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.02.2022

Переглянуті
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
Київ, Наддніпрянське шосе, 2 а
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 39/18/15, поверовість 3/18. 1-кімнатна,, простора квартира в новому ЖК Svitlo Park СВІТЛО ПАРК, 6 будинок, введено в експлуатацію. м.Вид...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/18
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
15 м2
2 549 500 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Академіка Заболотного вул., 42
Київ, Академіка Заболотного вул., 42
1-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 42, Голосіївський район. Метраж 26/15/6, поверховість 2/25. Продається 1-к смарт-квартира в ЖК Авеню 42 поруч з метро Теремки, Загальна площа квартири 25,62 кв....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/25
Загальна
26 м2
Житлова
15 м2
Кухня
6 м2
1 582 448 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
Київ, Академіка Заболотного вул., 49
1-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 49, Голосіївський район. Метраж 35/18/14, поверховість 418. Квартира в житловому стані. До метро Теремки 5 хвилин....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/18
Загальна
35 м2
Кухня
14 м2
2 637 414 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 24
1-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), Голосіївський район. Метраж 37/15/16, поверховість 14/16. Нова Англія, Будинок Честер, 37 кв.м. Окрема кімната. Повністю укомплектована меблями ...