Продається будинок
Одеса, р-н Приморський, Неделина
ID: 5073757
5 494 613 грн
(63 156 за м2)
К-ть приміщень
від 4 до 4
Поверховість
1
Тип стін
ракушняк
Загальна площа
87 м2
Житлова площа
51 м2
Площа кухні
12 м2
Ділянка:
7 Cоток
Рік побудови:
1991
Будинок з ділянкою на Недєліна / ТолбухінаВідмінна пропозиція! одноповерховий будинок у хорошому стані з усіма міськими комунікаціями.Ділянка з двома заїздами, з можливістю поділу на два.Телефонуйте - погодимо перегляд будинку і обговоримо всі ваші запитання!
Створено : 29.06.2025
5 494 613 грн
(63 156 за м2)
125 000 $
(1 437 за м2)
Лиля
посередник
Створено : 29.06.2025
Переглянуті
Продам ДОМ, 3 уровня. 12 соток земли. Гос. Акт.От Овидиополя 5 км, в садовом кооперативе " Росток ",Общая площадь дома - 117 кв.мПродажа с МЕБЕЛЬЮ и ТЕХНИКОЙ. 2 кондиционера.Три полноценных комнаты с окнами ...
15.05.2026
Поверховість:
2
Загальна
117 м2
Ділянка
12 Cоток
2 637 414 грн
Продам 2х эт. дом ул.Бернардацци/ 9 ст. Большого Фонтана. 600/200/50 кв.м. Цокольный этаж: котельная, гидрофор, баки на 9 тонн воды, генераторная, подсобные помещения. 1-й этаж: кухня-столовая, санузел, спальня...
07.05.2026
Поверховість:
2
Загальна
600 м2
Житлова
200 м2
Кухня
50 м2
Ділянка
13 Cоток
65 935 350 грн
Продам 2-х эт. дом ул.Бригадная/7ст. Большого Фонтана. 194/126/28 кв.м. Первый этаж: холл, гостиная, спальня, кухня-столовая с действующим камином, гостевой санузел, кладовая. Второй этаж: три спальни, кабинет,...
03.05.2026
Поверховість:
цокольний
Загальна
194 м2
Житлова
126 м2
Кухня
28 м2
Ділянка
12 Cоток
15 824 484 грн
Терміново! Продам будинок у центрі Одеси для великої родини. Свій гараж, автономія, 4 спальні.Ви шукаєте не просто житло, а надійний дім, де вистачить місця всім: дітям, батькам, спокою та теплу.І саме зараз у ...
29.04.2026
Поверховість:
2
Загальна
150 м2
Житлова
68 м2
Кухня
18 м2
Ділянка
1 Cоток
4 923 129 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв