Продається 2-кімнатна квартира
Дніпро, р-н Індустріальний, Вологодська
ID: 5181401
1 186 877 грн
(27 602 за м2)
Кіл-ть кімнат
від 2 до 2
Поверх
1/2
Тип стін
цегла
Загальна площа
43 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам. 2-к. 1/2, вул.Латвійська (Вологодська), район вул.Калинова. Цегла, 43/27/7, житловий стан, санвузол поєднаний у кахлі, лічильник газу. 27 000 уе. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука жилья». , te/8835
Створено : 12.05.2026
1 186 877 грн
(27 602 за м2)
27 000 $
(628 за м2)
Сергей Шевцов
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Продам. 2-к.кв. 7/9, ж/м Клочко-6, вул.Янтарна 81. Панель, не кутова, 45/28/8, житловий стан, санвузол і кімнати окремо, балкон засклений, мпо, санвузол і кухня в «радянській» кахлі, лінолеум, мпо, кондиціонер,...
16.03.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/9
Загальна
45 м2
Житлова
28 м2
Кухня
8 м2
1 538 544 грн
Продам. 2-к.кв. 5/5, вул.Осіння. Хрущовка, панель, не кутова, кімнати прохідні, 44/29/6, санвузол окремий. Житловий стан, двосхилий дах не тече. Лічильник води і тепла, ОСББ, заміна сантехніки, меблі, кондиціон...
09.03.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/5
Загальна
44 м2
Житлова
29 м2
Кухня
6 м2
1 538 544 грн
Продам. 2-к.кв. 3/5, пр.Слобожанський 15. Цегла, 44/27/6, житловий «радянський» стан, вікна у двір, меблі, холодильник, 2 дивани, пральна машина. Інтернет. Газова колонка, лічильник газу і води. Санвузол суміще...
09.03.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/5
Загальна
44 м2
Житлова
27 м2
Кухня
6 м2
1 494 586 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв