Продається будинок
Дніпро, р-н Індустріальний, Кубинська
ID: 5216751
3 736 464 грн
(15 569 за м2)
К-ть приміщень
від 4 до 4
Поверховість
1
Тип стін
цегла
Загальна площа
240 м2
Стан
від будівельників
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
6 Cоток
Рік побудови:
2018
Продам. Будинок 240 м.кв. 6 соток. Клочко-6, вул.Кубинська, кут вул.Галини Мазепи (Софії Ковалевської та Образцова). Новобудова 2021 р., коробка без внутрішніх робіт. Керамічний блок, облицьований цеглою. 1-й поверх + цоколь. ж/б перекриття, ділянка приватизована. 85 000 у.о. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука житла». , te/8835
Створено : 16.03.2026
3 736 464 грн
(15 569 за м2)
85 000 $
(354 за м2)
Сергей Шевцов
посередник
Створено : 16.03.2026
Переглянуті
Продам. Будинок 280 м.кв. 6 соток. Клочко-6. вул.Оренбурзька (Мечетна). Цегла, 2 поверхи, 6 кімнат, 2 санвузли, центральна вода, каналізація, газ, дах-металочерепиця. Будинок утеплений пінопластом. 2-а гаражу. ...
12.05.2026
Поверховість:
2
Загальна
280 м2
Ділянка
6 Cоток
7 912 512 грн
Продам. Будинок 60 м.кв. 8 соток, ж/м Клочко-6, вул. Балтійська, район Радгоспної. Цегла, 1960 р.будивництва, житловий стан, зручності в будинку, 4 кімнати, АГВ, газова колонка, лічильники на все, кадастровий н...
12.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
60 м2
Ділянка
8 Cоток
2 285 837 грн
Продам. Дом 75 м.кв. 6,5 сот. Клочко-6, ул.Образцова, район Воронежской. 75/55/12, участок приватный, кадастр, 6-к, жилое "советское" состояние, АГВ, санузел в доме, бойлер, счетчик газа, хозпостройки, летний т...
09.03.2026
Поверховість:
1
Загальна
75 м2
Ділянка
6 Cоток
2 417 712 грн
Продам. Будинок 257 м.кв. 10 соток. Клочко-6, вул.Бєлінського (Ізмаїла Срезневського), район вул.Василя Сухомлинського. Червона цегла 2004 р.п., євро ремонт 2020 року, два поверхи з напівпідвалом, частково зали...
09.03.2026
Поверховість:
2
Загальна
257 м2
Ділянка
10 Cоток
15 385 440 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв