Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль, Котляревського І. вул.
ID: 5284074
3 516 672 грн
(39 558 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
6/7
Тип стін
цегла
Загальна площа
88.9 м2
Житлова площа
46.8 м2
Площа кухні
12.1 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається 2х кімнатна квартира, в цегляному будинку. Загальна площа 89кв.м. Опалення індивідуальне. Євроремонт. Не кутова. Три балкони - засклені. На кухні залишаються меблі і техніка. Відеоспостереження в будинку та прилеглій території, шлагбаум, консьєрж, закрита територія під охороною. До центру Тернополя 8 хв пішки. Зручне сполучення.
Оновлене: 03.05.2026
3 516 672 грн
(39 558 за м2)
80 000 $
(900 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується чудова квартира у новому та обжитому будинку по вулиці Білогірська. Загальна площа 88 кв.м, квартира дворівнева. На першому поверсі велика кухня-студія з панорамними вікнами, з кухні вихід на балко...
05.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/10
Загальна
88 м2
3 736 464 грн
Пропонується на продаж квартира у зданому будинку в р-ні Кутківці. Квартира в цегляному будинку, розташована на 3 поверсі. Загальна площа 81 кв.м, можна здійснити перепланування на 3 кімнатну. Квартира сира. З...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/5
Загальна
81 м2
3 026 536 грн
Продається простора квартира по вулиці Чернівецька. Будинок цегляний, обжитий. Квартира розташована на зручному, високому першому поверсі. Над комерційними приміщеннями. Загальна площа 88 кв.м, зручне плануван...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/6
Загальна
88 м2
Житлова
43 м2
Кухня
15 м2
2 637 504 грн
Продається 2 кімнатна квартира з сучасним плануванням і ремонтом! Кухня-студія+дві окремі кімнати. Все повністю облаштовано для комфортного проживання. Встановлено індивідуальне опалення+ тепла підлога. В наявн...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/10
Загальна
84 м2
Житлова
38 м2
Кухня
18 м2
4 703 549 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв