Продається 3-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284081
3 077 088 грн
(36 632 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
3/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
84 м2
Житлова площа
55 м2
Площа кухні
14 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 3х-кімнатної квартири у цегляному будинку, зручний 3й поверх. Квартира без внутрішніх робіт, під індивідуальне опалення, залито стяжку та поштукатурено. Роздільний санвузол, 2 балкони, усі кімнати роздільні, кухня великої площі. Двір закритого типу, встановлено шлагбаум, у дворі окрема дитяча площадка, та багато паркувальних місць. Підїзд на 12 квартир, багато місця між поверхами та на коридорі, є можливість відокремити прихожу частину. Забудовник Креаторбуд. Гарне розташування, поряд центр міста, школа, садок, усі необхідні магазини. Закрита територія.
Оновлене: 03.05.2026
3 077 088 грн
(36 632 за м2)
70 000 $
(833 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується на продаж квартира у новому та обжитому будинку на Новому світі. Квартира розташована на зручному 3 поверсі, будинок утеплений. Загальна площа 93 кв.м, гарне планування, просторі кімнати, роздільни...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
3/7
Загальна
92 м2
Кухня
15 м2
7 077 302 грн
Продається квартира у новому та сучасному будинку по вулиці Генерала Мирона Тарнавського. Квартира розташована на зручному 4 поверсі тринадцятиповерхового будинку. Загальна площа 90 кв.м, функціональне, розділь...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/13
Загальна
90 м2
Кухня
25 м2
2 945 213 грн
Продаж просторої квартири у прицентральній частині Тернополя. Квартира трикімнатна, загальна площа 76 кв.м, три повноцінні кімнати. Квартира в хорошому житловому стані. Опалення індивідуальне. Гарний, тихий сп...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/3
Загальна
75 м2
Житлова
45 м2
Кухня
13 м2
2 948 251 грн
Продаж 3км квартири по вул. Яреми, БАМ.Тернопіль. Цегляний , утеплений будинок, квартира не кутова, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги. Гарне двостороннє планування, роздільний санвузол, за...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/10
Загальна
94 м2
Житлова
45 м2
Кухня
14 м2
4 615 632 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв