0

Продається 5-кімнатна квартира

Тернопіль, Лучаківського вул.
ID: 5284094
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10

3 780 422 грн
(40 217 за м2)
Продається 5ти кімнатна квартира для великої сімї. Загальна площа 94кв.м. Квартира в гарному жилому стані. Опалення індивідуальне, є бойлер на гарячу воду. Є можливість добудови з двох сторін квартири. Хороший тихий район. Розвинена інфраструктура.
Переглядів: 801
Поскаржитися  !
Оновлене: 03.05.2026
3 780 422 грн
(40 217 за м2)
86 000 $ (915 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 03.05.2026

Переглянуті
Тернопіль, Куліша П. б-р
Тернопіль, Куліша П. б-р
Продається 5ти кімнатна квартира, в панельному будинку. Загальна площа 100кв.м.Стан жилий. Опалення центральне. Мальовничий район , на бульварі багато дерев. Можна зробити окремий вхід з бульвару. Можна перероб...
03.05.2026
Кімнат
5
Поверх:
1/5
Загальна
100 м2
4 088 131 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Квартира на першому поверсі з трьома балконами з можливістю прибудови і окремого входу .Можна перевести в комерційну діяльність.Найбільш прохідна вулиця міста.Центральне опалення(є можливість підключення індиві...
03.05.2026
Кімнат
5
Поверх:
1/9
Загальна
100 м2
6 373 968 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення