Продається 4-кімнатна квартира
Тернопіль, Вільхова вул.
ID: 5284096
6 373 968 грн
(29 373 за м2)
Кіл-ть кімнат
4
Поверх
5/6
Тип стін
цегла
Загальна площа
217 м2
Житлова площа
160 м2
Площа кухні
20 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається дворівнева картира, 5 і 6-тий поверх в шести поверховому будинку, вигляд на озеро з двох кімнат, близько 156м/кв жилої площі, на першому рівні дві кімнати 60 і 35м/кв, на другому рівні 40 і 25м/кв, два санвузли на кожному з рівнів, велика кухня близько 20м/кв, гардероб, діючий камін з повітряним обігрівом на всі кімнати. Кондиціонери в двох найбільших кімнатах. Присутнє горище, два входи. Місце для гардеробу.
Оновлене: 03.05.2026
6 373 968 грн
(29 373 за м2)
145 000 $
(668 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продається велика чотирикімнатна квартира в історичному центрі Тернополя. Квартира дворівнева, загальна площа 139 кв.м. Опалення індивідуальне, додатково встановлено кондиціонер. Квартира в гарному стані, зробл...
03.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
2/2
Загальна
139 м2
5 494 800 грн
Затишна 4х кімнатна квартира з меблями , в одному рівні, в мальовничому місці, поруч ліс. Загальна площа 165 м.кв., окремі кімнати, є два санвузла та дві гардеробні кімнати. В квартирі зроблемо сучасний ремонт....
03.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
5/6
Загальна
165 м2
5 143 133 грн
Продається простора квартира у прицентральній частині міста, вулиця Шопена. Квартира розташована на 3 поверсі цегляного будинку. Індивідуальне опалення. Загальна площа 102,1 кв.м, житлова 62 кв.м, кухня - 14,8 ...
03.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
3/3
Загальна
102 м2
Житлова
62 м2
Кухня
14 м2
5 406 883 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв