Продається 5-кімнатна квартира
Тернопіль, Вишнівецького Д. б-р
ID: 5284118
6 595 410 грн
(47 110 за м2)
Кіл-ть кімнат
5
Поверх
6/7
Тип стін
цегла
Загальна площа
140 м2
Площа кухні
13 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається простора пятикімнатна квартира площею 140 кв.м, розташована на вулиці Дмитра Вишневецького. У квартирі виконаний якісний євроремонт, і вона продається з меблями та технікою, що дозволяє одразу заїхати і жити без додаткових витрат. Це двохрівневе житло, яке забезпечує комфорт та зручність, ідеально підходить для великої родини. Розташування квартири дуже зручне для сімейного життя, оскільки поруч знаходяться торгові центри, школи та дитячі садочки. Телефонуйте, покажемо квартиру у зручний для вас час.
Оновлене: 03.05.2026
6 595 410 грн
(47 110 за м2)
150 000 $
(1 071 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продається 5 кімнатна півторарівнева квартира по вул.Чернівецька, масив Оболоня, Тернопіль. У квартирі на першому рівні (дві кімнати, простора кухня та роздільний санвузол), зроблено ремонт, встановлене індивід...
03.05.2026
Кімнат
5
Поверх:
6/7
Загальна
134 м2
Житлова
84 м2
Кухня
12 м2
3 869 307 грн
Продається 5-кімнатну квартиру у центрі Тернополі на березі озера. Двоповерховий пентхаус розташований через дорогу від парку Шевченка на березі озера. Прямий вигляд на озеро. Три балкони і тераса. 2, 5 санвузл...
03.05.2026
Кімнат
5
Поверх:
5/5
Загальна
140 м2
Кухня
12 м2
7 430 829 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв