Продається 4-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284213
4 176 048 грн
(49 130 за м2)
Кіл-ть кімнат
4
Поверх
9/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
85 м2
Житлова площа
25 м2
Площа кухні
30 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається 4-кімнатна квартира на вулиці Березова. Розташування житла в районі Новий світ. Загальна площа квартири складає 85 квадратних метрів, з кухнею площею 30 квадратних метрів. Квартира розташована на 9-му поверсі з 9-ти.Квартира з шикарним виглядом на озеро з двох сторін. Сонячна сторона. Утеплений фасад 10см пінопласт. Новий ремонт. 3 спальні і велика кухня студія .Частково залишаються меблі. Тепла підлога в ванній. В будинку є ліфт. Чекаємо на ваші дзвінки та запити!
Оновлене: 03.05.2026
4 176 048 грн
(49 130 за м2)
95 000 $
(1 118 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продається простора та затишна квартира по вулиці Білогірська. Новий та обжитий будинок. Квартира площею 86 кв.м, три спальні, два санвузли та простора кухня-вітальня. Індивідуальне опалення, встановлено сучасн...
03.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
11/11
Загальна
86 м2
5 934 384 грн
Продається квартира на 1-му поверсі на масиві БАМ. Чотири кімнати, стан житловий. Квартира кутова, можна розглядати під комерцію. Поруч вся необхідна інфраструктура....
03.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
1/9
Загальна
82 м2
Кухня
6 м2
5 231 050 грн
Продається простора 4-кімнатна квартира у гарному житловому стані. Загальна площа — 80 м #178;. Встановлено якісні металопластикові вікна. Стан квартири жилий можна заїхати і жити. Зручне планування, можливість...
03.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
5/5
Загальна
80 м2
Житлова
52.3 м2
Кухня
10 м2
3 077 088 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв