Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284337
3 026 536 грн
(48 815 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
14/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
62 м2
Житлова площа
30 м2
Площа кухні
11 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Запрошуємо вас ознайомитися з чудовою можливістю придбати просторну двокімнатну квартиру з неймовірним видом на став. Ця квартира площею 62,3 квадратних метра пропонує велику кухню, дві окремі кімнати, роздільний санвузол та балкон, що робить її ідеальним варіантом для вашого комфортного проживання. Розташована на чотирнадцятому поверсі у центральній частині міста, ця квартира знаходиться в спокійному районі, де ви зможете насолоджуватися тишею та затишком власного житла. Покупцям пропонується новий житловий комплекс з підземним паркінгом та закритою територією, що забезпечує вашу безпеку та комфорт. Не пропустіть свою можливість стати власником цієї чудової квартири з видом на став. Телефонуйте вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд та дізнатися більше деталей!
Оновлене: 03.05.2026
3 026 536 грн
(48 815 за м2)
68 850 $
(1 110 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується квартира у новому будинку. Затишний спальний район. Будинок збудовано з цегли, квартира на 0 поверсі, вікна повноцінні, вдосталь сонячного світла. Загальна площа 61,2 кв.м, гарне планування, великі...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/4
Загальна
61 м2
1 538 544 грн
Продається двокімнатна квартира у зданому будинку по вулиці Смакули. Квартира розташована на зручному другому поверсі. Загальна площа 59 кв.м, кухня-студія та дві окремі спальні, є гардеробна та великий заскле...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/11
Загальна
59 м2
Житлова
35 м2
Кухня
18 м2
3 771 631 грн
Пропонується на продаж квартира по вулиці Київська. Квартира на комфортному 5 поверсі нового 11 поверхового будинку. Загальна площа 56 кв.м, великі кімнати, роздільне планування. Квартира з ремонтом, на кухні в...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/11
Загальна
56 м2
3 296 880 грн
Продається стильна квартира у новому будинку по вулиці Смакули Квартира розташована на зручному 4 поверсі. Загальна площа 58 кв.м, суміжний санвузол, є великий балкон. Індивідуальне опалення, облаштована систем...
06.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/11
Загальна
58 м2
3 758 443 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв