0

Продається 3-кімнатна квартира

Тернопіль, Галицька вул., 29Б
ID: 5284371
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10

6 549 802 грн
(81 873 за м2)
Продається гарна та облаштована квартира у новому цегляному будинку по вулиці Галицька. Квартира простора, загальна площа 80 кв.м, велика кухня-вітальня, дві окремі кімнати. Зроблено сучасний ремонт, квартира продумано обладнана меблями та побутовою технікою. Гарний двір, є система відеоспостереження. Зручне розташування, близько до центру міста.
Переглядів: 796
Поскаржитися  !
Оновлене: 03.05.2026
6 549 802 грн
(81 873 за м2)
149 000 $ (1 863 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 03.05.2026

Переглянуті
Тернопіль
Тернопіль
Продається квартира у новому та сучасному будинку по вулиці Генерала Мирона Тарнавського. Квартира розташована на зручному 4 поверсі тринадцятиповерхового будинку. Загальна площа 90 кв.м, функціональне, розділь...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/13
Загальна
90 м2
Кухня
25 м2
2 945 213 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продаж просторої квартири у прицентральній частині Тернополя. Квартира трикімнатна, загальна площа 76 кв.м, три повноцінні кімнати. Квартира в хорошому житловому стані. Опалення індивідуальне. Гарний, тихий сп...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/3
Загальна
75 м2
Житлова
45 м2
Кухня
13 м2
2 948 251 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Пропонується на продаж квартира по вулиці Тролейбусна. Квартира розташована на зручному 2 поверсі. Загальна площа 75 кв.м, три окремі спальні, гардеробні та засклена лоджія. Квартира з завершиними ремонтними ро...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
2/11
Загальна
75 м2
Житлова
40 м2
Кухня
20 м2
4 198 027 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається 3-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Atlanta Tower, район Новий Світ. Квартира розташована на 13 поверсі 16-поверхового будинку. Зручне, роздільне планування — ідеальний варіант для сі...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
13/16
Загальна
82 м2
Кухня