Продається 3-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284380
3 165 005 грн
(35 167 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
10/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
90 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається простора трикімнатна квартира в новому, обжитому будинку поблизу Парку Національного Відродження. Загальна площа 90 кв.м, гарне планування на дві сторони. Квартира сира, зроблена розводка, стіни поштукатурені. Гарна прибудинкова територія, закритий двір відеоспостереження, відпочинкові зони. Поруч парк, магазини, навчальні заклади.
Оновлене: 03.05.2026
3 165 005 грн
(35 167 за м2)
72 000 $
(800 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується на продаж квартира у новому та обжитому будинку на Новому світі. Квартира розташована на зручному 3 поверсі, будинок утеплений. Загальна площа 93 кв.м, гарне планування, просторі кімнати, роздільни...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
3/7
Загальна
92 м2
Кухня
15 м2
7 077 302 грн
Продається квартира у новому та сучасному будинку по вулиці Генерала Мирона Тарнавського. Квартира розташована на зручному 4 поверсі тринадцятиповерхового будинку. Загальна площа 90 кв.м, функціональне, розділь...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/13
Загальна
90 м2
Кухня
25 м2
2 945 213 грн
Продаж 3км квартири по вул. Яреми, БАМ.Тернопіль. Цегляний , утеплений будинок, квартира не кутова, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги. Гарне двостороннє планування, роздільний санвузол, за...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/10
Загальна
94 м2
Житлова
45 м2
Кухня
14 м2
4 615 632 грн
Продається 3-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Atlanta Tower, район Новий Світ. Квартира розташована на 13 поверсі 16-поверхового будинку. Зручне, роздільне планування — ідеальний варіант для сі...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
13/16
Загальна
82 м2
Кухня
14 м2
3 736 464 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв