Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль, Вербицького М. вул., 7
ID: 5284382
3 428 755 грн
(40 013 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
9/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
85.69 м2
Житлова площа
31.18 м2
Площа кухні
28.55 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Пропонуємо вашій увазі цікаву дворівневу квартиру в утепленому новозбудованому будинку. Помешкання без ремонту тож у вас буде можливість втілити всі свої бажання і мрії в облаштуванні квартири. На першому поверсі розміщується простора кухня-студія де гарно розміститься робоча зона і зона відпочинку з красивим краєвидом де можна буде відпочити з запашною кавою. Також на першому поверсі є гостьовий туалет, гарний коридорчик і сходи на другий поверх. На другому поверсі є дві просторі спальні кімнати та ванна. У квартирі зроблено розводку. Поряд розвинута інфраструктура: школа, садок, магазин, зупинки громадського транспорту. Телефонуйте квартира вашої мрії чекає на вас.
Оновлене: 03.05.2026
3 428 755 грн
(40 013 за м2)
78 000 $
(910 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується чудова квартира у новому та обжитому будинку по вулиці Білогірська. Загальна площа 88 кв.м, квартира дворівнева. На першому поверсі велика кухня-студія з панорамними вікнами, з кухні вихід на балко...
05.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/10
Загальна
88 м2
3 736 464 грн
Пропонується на продаж квартира у зданому будинку в р-ні Кутківці. Квартира в цегляному будинку, розташована на 3 поверсі. Загальна площа 81 кв.м, можна здійснити перепланування на 3 кімнатну. Квартира сира. З...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/5
Загальна
81 м2
3 026 536 грн
Продається простора квартира по вулиці Чернівецька. Будинок цегляний, обжитий. Квартира розташована на зручному, високому першому поверсі. Над комерційними приміщеннями. Загальна площа 88 кв.м, зручне плануван...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/6
Загальна
88 м2
Житлова
43 м2
Кухня
15 м2
2 637 504 грн
Продається 2 кімнатна квартира з сучасним плануванням і ремонтом! Кухня-студія+дві окремі кімнати. Все повністю облаштовано для комфортного проживання. Встановлено індивідуальне опалення+ тепла підлога. В наявн...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/10
Загальна
84 м2
Житлова
38 м2
Кухня
18 м2
4 703 549 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв