Продається 1-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284635
2 088 024 грн
(58 001 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
4/4
Тип стін
цегла
Загальна площа
36 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається квартира в малоквартирному будинку на одній з центральних вулиць Тернополя. Будинок сучасної забудови, квартира розташована на 4 поверсі. Загальна площа 36,6 кв.м, стильне, студійне планування. Квартира без внутрішніх робіт, стан після забудовника. Гарна локація, поруч вся необхідна інфраструктура.
Оновлене: 03.05.2026
2 088 024 грн
(58 001 за м2)
47 500 $
(1 319 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продаж 1к квартири в новому житловому комплексі по вул.Смакули, масив БАМ. Комфортний другий поверх. В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги, засклена лоджія. Квар...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/12
Загальна
43 м2
Житлова
18 м2
Кухня
10 м2
3 033 130 грн
Пропонується на продаж квартира у стильному будинку клубного типу. Цегляний будинок, квартира розташована на зручному 2 поверсі, є ліфт. Загальна площа 46 кв.м, практичне планування, кухня-студія, гардеробна. ...
08.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/4
Загальна
46 м2
3 824 381 грн
Продається квартира у новобудові по вулиці Тролейбусна. Квартира у цегляному будинку, розташована на 3 поверсі. Загальна площа 45,5 кв.м, гарне та практичне планування, простора кухня-вітальня з панорамними ві...
07.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/10
Загальна
45 м2
Житлова
17 м2
Кухня
16 м2
2 540 136 грн
Пропонується на продаж квартира у обжитій новобудові по вулиці Яреми. Новозбудований житловий комплекс Оград, будинок збудовано з цегли. Квартира розташована на зручному 3 поверсі. Загальна площа 43,3 кв.м, гар...
07.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/9
Загальна
43 м2
Кухня
11 м2
1 846 253 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв