Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284647
2 593 546 грн
(36 529 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
9/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
71 м2
Житлова площа
38 м2
Площа кухні
13 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається двокімнатна квартира по вулиці Іллєнка.Будинок цегляний, утеплений. Будинок обжитий, 9 поверх з 10. Загальна площа 71.6 кв.м, завершені всі чорнові роботи. Проведене опалення, зроблено систему підігріву підлоги. Встановлена інсталяція під унітаз та душову систему. Зручне практичне планування. Роздільне планування. В наявності кладовка на поверсі.
Оновлене: 03.05.2026
2 593 546 грн
(36 529 за м2)
59 000 $
(831 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується квартира у новому будинку. Затишний спальний район. Будинок збудовано з цегли, квартира на 0 поверсі, вікна повноцінні, вдосталь сонячного світла. Загальна площа 61,2 кв.м, гарне планування, великі...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/4
Загальна
61 м2
1 538 544 грн
Продаж 2 кімнатної квартири у новобудові по вул.Білогірська. Будинок зданий, активно заселяється. У квартирі встановлено індивідуальне опалення, теплі підлоги, залито стяжки, частково поштукатурено стіни. Комфо...
10.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/11
Загальна
75.2 м2
Житлова
41.2 м2
Кухня
10.5 м2
3 494 693 грн
Пропонується на продаж двокімнатна квартира на масиві Новий Світ. Квартира розташована на зручному 3 поверсі цегляного будинку.Зверху мансарда ,Квартира площею 70 кв.м, роздільне планування, є лоджія. Квартира ...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/4
Загальна
70 м2
Кухня
12 м2
3 099 067 грн
Пропонується на продаж квартира у новому та сучасному житловому комплексі Файне місто. Цегляний, утеплений будинок, цегляні перестінки. Квартира на 10 поверсі. Загальна площа 66,3 кв.м, гарне та зручне плануван...