Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5284674
2 505 629 грн
(46 401 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
15/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
54 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається квартира з чудовим виглядом на озеро. Новий, сучасний будинок, квартира розташована на 15 поверсі. Загальна площа 54,2 кв.м, зручне планування. Квартира сира, зроблена система підігріву підлоги. Затишний район, поруч парк, навчальні та розважальні заклади, в пішій доступності центр Тернополя. Зроблено дуже красивий дизайн-проект квартири, врахований у вартість квартири.Будинок на здачі.
Оновлене: 03.05.2026
2 505 629 грн
(46 401 за м2)
57 000 $
(1 056 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується квартира у новому будинку. Затишний спальний район. Будинок збудовано з цегли, квартира на 0 поверсі, вікна повноцінні, вдосталь сонячного світла. Загальна площа 61,2 кв.м, гарне планування, великі...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/4
Загальна
61 м2
1 538 544 грн
Продається двокімнатна квартира у зданому будинку по вулиці Смакули. Квартира розташована на зручному другому поверсі. Загальна площа 59 кв.м, кухня-студія та дві окремі спальні, є гардеробна та великий заскле...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/11
Загальна
59 м2
Житлова
35 м2
Кухня
18 м2
3 771 631 грн
Пропонується на продаж квартира по вулиці Київська. Квартира на комфортному 5 поверсі нового 11 поверхового будинку. Загальна площа 56 кв.м, великі кімнати, роздільне планування. Квартира з ремонтом, на кухні в...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/11
Загальна
56 м2
3 296 880 грн
Продається стильна квартира у новому будинку по вулиці Смакули Квартира розташована на зручному 4 поверсі. Загальна площа 58 кв.м, суміжний санвузол, є великий балкон. Індивідуальне опалення, облаштована систем...
06.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/11
Загальна
58 м2
3 758 443 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв