0

Продається 2-кімнатна квартира

Тернопіль
ID: 5284718
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16

3 406 776 грн
(72 485 за м2)
Пропонується на продаж сучасна двокімнатна квартира на масиві Новий світ. Квартира розташована на 2 поверсі. Загальна площа 47 кв.м, дві кімнати. Зроблено ремонт у сучасний ремонт з вдалими дизайнерськими рішеннями. Квартира облаштована необхідними меблями та побутовою технікою. Квартира розташована в зручному районі з розвиненою інфраструктурою, поруч магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту, школи, садочки.
Переглядів: 760
Поскаржитися  !
Оновлене: 03.05.2026
3 406 776 грн
(72 485 за м2)
77 500 $ (1 649 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 03.05.2026

Переглянуті
Тернопіль, Київська вул.
Тернопіль, Київська вул.
Пропонується на продаж квартира по вулиці Київська. Квартира на комфортному 5 поверсі нового 11 поверхового будинку. Загальна площа 56 кв.м, великі кімнати, роздільне планування. Квартира з ремонтом, на кухні в...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/11
Загальна
56 м2
3 296 880 грн
Створено : 07.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається двокімнатан квартира по вулиці Академіка Корольова. Квартира розташована на 8 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 48,8 кв.м, площа кухні - 8,7 кв.м, роздільний санвузол. Індивідуальне опалення. Ква...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/9
Загальна
48 м2
Житлова
26 м2
Кухня
8 м2
2 637 504 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається квартира у новобудові по вулиці Смакули. Квартира розташована на зручному 5 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 57 кв.м, кухня-студія та дві окремі спальні. Засклений балкон. Індивідуальне опалення,...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/11
Загальна
57 м2
Житлова
24 м2
Кухня
17 м2
3 494 693 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Смакули вул., 8
Тернопіль, Смакули вул., 8
Пропонується на продаж квартира у новому будинку по вул Смакули. Квартира розташовна на 9 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 56 кв.м, кухня-студія + дві окремі кімнати, суміжний санвузол, є засклений балкон....