Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль, Євгена Мєшковського вул., 19
ID: 5284806
3 230 942 грн
(46 156 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
9/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
70 м2
Житлова площа
28 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається квартира у новобудові на Східному масиві. Будинок зведений із керамоцегли та побудований із використанням сучасних технологій, що забезпечують надійність конструкцій, хорошу шумоізоляцію та відмінну енергоефективність. У квартирі встановлено якісні енергозберігаючі вікна, які допомагають підтримувати комфортну температуру в будь-яку пору року та зменшують витрати на опалення. Локація — одна з найзручніших у районі. Поруч знаходяться парк, супермаркети, магазини, школи, садочки та зупинки громадського транспорту, що гарантує комфортне та спокійне проживання. Вулиця жвава, має чудове транспортне сполучення та забезпечує швидкий доступ до центру міста. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Оновлене: 03.05.2026
3 230 942 грн
(46 156 за м2)
73 500 $
(1 050 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується квартира у новому будинку. Затишний спальний район. Будинок збудовано з цегли, квартира на 0 поверсі, вікна повноцінні, вдосталь сонячного світла. Загальна площа 61,2 кв.м, гарне планування, великі...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/4
Загальна
61 м2
1 538 544 грн
Продаж 2 кімнатної квартири у новобудові по вул.Білогірська. Будинок зданий, активно заселяється. У квартирі встановлено індивідуальне опалення, теплі підлоги, залито стяжки, частково поштукатурено стіни. Комфо...
10.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/11
Загальна
75.2 м2
Житлова
41.2 м2
Кухня
10.5 м2
3 494 693 грн
Пропонується на продаж двокімнатна квартира на масиві Новий Світ. Квартира розташована на зручному 3 поверсі цегляного будинку.Зверху мансарда ,Квартира площею 70 кв.м, роздільне планування, є лоджія. Квартира ...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/4
Загальна
70 м2
Кухня
12 м2
3 099 067 грн
Пропонується на продаж квартира у новому та сучасному житловому комплексі Файне місто. Цегляний, утеплений будинок, цегляні перестінки. Квартира на 10 поверсі. Загальна площа 66,3 кв.м, гарне та зручне плануван...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/10
Загальна
66 м2
Кухня
14 м2
3 028 734 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв