0

Продається 1-кімнатна квартира

Тернопіль
ID: 5285088
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7

1 692 398 грн
(48 354 за м2)
Пропонується на продаж квартира по вул. Глибока в новому житловому комплексі. Будинок цегляний, квартира розташована на зручному 2-му поверсі. Загальна площа — 35 кв.м, продумане та зручне планування. Стан — сира, після забудовника, що дозволяє реалізувати власний дизайн інтерєру. Гарний та обжитий район: поруч супермаркет, навчальні й розважальні заклади, у пішій доступності парк. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Переглядів: 823
Поскаржитися  !
Оновлене: 03.05.2026
1 692 398 грн
(48 354 за м2)
38 500 $ (1 100 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 03.05.2026

Переглянуті
Тернопіль, Смакули вул., 7
Тернопіль, Смакули вул., 7
Продаж 1к квартири в новому житловому комплексі по вул.Смакули, масив БАМ. Комфортний другий поверх. В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги, засклена лоджія. Квар...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/12
Загальна
43 м2
Житлова
18 м2
Кухня
10 м2
3 033 130 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається квартира у новобудові по вулиці Тролейбусна. Квартира у цегляному будинку, розташована на 3 поверсі. Загальна площа 45,5 кв.м, гарне та практичне планування, простора кухня-вітальня з панорамними ві...
07.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/10
Загальна
45 м2
Житлова
17 м2
Кухня
16 м2
2 540 136 грн
Створено : 07.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Пропонується на продаж квартира у обжитій новобудові по вулиці Яреми. Новозбудований житловий комплекс Оград, будинок збудовано з цегли. Квартира розташована на зручному 3 поверсі. Загальна площа 43,3 кв.м, гар...
07.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/9
Загальна
43 м2
Кухня
11 м2
1 846 253 грн
Створено : 07.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Пропонується на продаж смарт квартира у новобудові по вулиці Київська. Квартира розташована на зручному 3 поверсі. Загальна площа 34 кв.м, є балкон. У квартирі повністю завершено ремонт, є необхідні меблі та те...
07.05.2026
Кімнат