Продається 2-кімнатна квартира
Тернопіль
ID: 5285098
3 033 130 грн
(57 229 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
6/6
Тип стін
цегла
Загальна площа
53 м2
Площа кухні
25 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається квартира 53 м #178;, БАМ, вул. Корольова Будинок однопідїздний, клубного типу. Тиха та доглянута територія. Є паркомісце та дитячий майданчик. До 300 метрів — школа, садочок, супермаркети та вся необхідна інфраструктура. Будинок цегляний, утеплений, введений в експлуатацію, вже проживають мешканці. - Поверх: 6 - Мансарда у подарунок (висота 2,30 м) — є можливість облаштувати другий рівень У квартирі зроблений якісний ремонт, залишаються меблі, тепла підлога. Підведений газ, всі комунікації підключені. Переоформлення — переуступка по дольовій участі.
Оновлене: 03.05.2026
3 033 130 грн
(57 229 за м2)
69 000 $
(1 302 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Пропонується квартира у новому будинку. Затишний спальний район. Будинок збудовано з цегли, квартира на 0 поверсі, вікна повноцінні, вдосталь сонячного світла. Загальна площа 61,2 кв.м, гарне планування, великі...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/4
Загальна
61 м2
1 538 544 грн
Продається двокімнатна квартира у зданому будинку по вулиці Смакули. Квартира розташована на зручному другому поверсі. Загальна площа 59 кв.м, кухня-студія та дві окремі спальні, є гардеробна та великий заскле...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/11
Загальна
59 м2
Житлова
35 м2
Кухня
18 м2
3 771 631 грн
Пропонується на продаж квартира по вулиці Київська. Квартира на комфортному 5 поверсі нового 11 поверхового будинку. Загальна площа 56 кв.м, великі кімнати, роздільне планування. Квартира з ремонтом, на кухні в...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/11
Загальна
56 м2
3 296 880 грн
Продається стильна квартира у новому будинку по вулиці Смакули Квартира розташована на зручному 4 поверсі. Загальна площа 58 кв.м, суміжний санвузол, є великий балкон. Індивідуальне опалення, облаштована систем...
06.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/11
Загальна
58 м2
3 758 443 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв