Продається будинок
Тернопіль, Микулинецька вул.
ID: 5285169
7 033 344 грн
(87 917 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
80 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
18
Продаж будинку з земельною ділянкою в м.Тернопіль, район цукрового заводу. Площа будинку - 80/60/10, площа ділянки - 18 соток. 1 поверх, 3 кімнати. Комунікації: електроенергія, газ, центральний водопровід, центральна каналізація. Наявні меблі та побутова техніка. На ділянці розташовано сад та город. Ідеальне місце для будівництва котеджів. Вся інфраструктура в піші доступності супермаркет, школа, дитячий садок на відстані 100 м, Друга лінія від головної дороги що сприяє затишку.
Оновлене: 03.05.2026
7 033 344 грн
(87 917 за м2)
160 000 $
(2 000 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продається котедж, загальна площа 168 метрів. Встановлено індивідуальне опалення, підігрів підлоги на першому поверсі та у санвузлах. Розводка електрики. Стіни підготовлені під чистове фарбування. У вартість в...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
168 м2
Ділянка
2
5 099 174 грн
Продається сучасний будинок в Тернополі, р-н Кутківці. Будинок цегляний, іікна енергозберігаючі Perfect energy w 5-ти камерні з подвійним склопакетом, повністю у кольорі, ззовні з напиленням, що додає дзеркальн...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
175 м2
Ділянка
6
6 813 552 грн
Пропонується на продаж таунхаус у сучасному котеджному містечку в районі Кутківців. Таунхаус загальною площею 277 кв.м, на цокольному поверсі розміщується тренажерний зал та пральна кімната, на першому гараж, ...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
277 м2
Ділянка
3
12 176 477 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв