Продається будинок
Тернопіль
ID: 5285304
3 736 464 грн
(41 060 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
91 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
6
Продається одноповерховий цегляний будинок у тихому та затишному районі. Будинок має гараж, господарські (прибудинкові) будівлі та земельну ділянку площею 0,0604 га. Будинок потребує ремонту, що дає можливість облаштувати його на власний смак. Підведені всі необхідні комунікації: газ, електроенергія, вода та центральна каналізація. Чудова локація і дуже зручний виїзд, близько до Тернополя.
Оновлене: 03.05.2026
3 736 464 грн
(41 060 за м2)
85 000 $
(934 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продажться окремостоячий будинок в районі Садів ветеранів АТО. Будинок площею 100 кв.м, три окремі спальні, велика кухня-студія, гардеробна, два санвузли. Будинок з ремонтом, частково облаштований меблями та п...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
100 м2
Ділянка
3
5 934 384 грн
Продається сучасний таунхаус по вулиці Микулинецька — ідеальне поєднання комфорту, автономності та продуманого простору. Будинок має два повноцінні поверхи, загальна площа 89 кв.м, просторі кімнати та сучасні а...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
89 м2
Ділянка
2
3 077 088 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв