Продається будинок
Тернопіль
ID: 5285366
6 593 760 грн
(41 211 за м2)
Поверховість
1/2
Тип стін
цегла
Загальна площа
160 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
продається будинок, Центр, Тернопіль. Пропонується на продаж будинок в центральній частині міста (біля Ринку). Можлива реконструкція, або ж будівництво котеджу чи приватного житлового будинку. Земельна ділянка 0,075 га (у комунальній власності), рівного планування під незначним нахилом, обгороджена. Всі комунікації на ділянці проведені. Має два заїзди, що є дуже зручно. Біля ділянки облаштована парковочна зона. Чудове місце розташування з прекрасно розвинутою інфраструктурою, все необхідне поруч.. Кількість кімнат: 5; Тип будинку: Будинок; Тип стін: Цегляний;
Оновлене: 03.05.2026
6 593 760 грн
(41 211 за м2)
150 000 $
(938 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Оновлене: 03.05.2026
Переглянуті
Продається котедж, загальна площа 168 метрів. Встановлено індивідуальне опалення, підігрів підлоги на першому поверсі та у санвузлах. Розводка електрики. Стіни підготовлені під чистове фарбування. У вартість в...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
168 м2
Ділянка
2
5 099 174 грн
Пропонується на продаж затишний дуплекс розташований у мікрорайоні Кутківці. Цегляний, двоповерховий будинок. Загальна площа 167 кв.м, на першому поверсі передпокій, вітальня з каміном, кухня та санвузол, на д...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
167 м2
Ділянка
3
8 527 930 грн
Пропонуємо вашій увазі чудовий будинок у місті Тернопіль по вулиці Микулинецька, в котеджному містечку кленовий Гай. Територія містечка повністю закрита з дитячим майданчиком та штучним озерцем. Сам будинок буд...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
162.7 м2
Ділянка
4
7 472 928 грн
Продається двоповерховий будинок в центрі Тернополя. Будинок має чотири окремі квартири, три однокімнатних і одна двокімнатна з мансардою. Усі квартири мають свої індивідуальні кухні та санвузли, а також окремі...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
165 м2
Ділянка
2
8 044 387 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв