Продається 2-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Королева Академика ул., 5/4
ID: 5286945
4 045 323 грн
(55 415 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
2/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
73 м2
Житлова площа
39 м2
Площа кухні
14 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 2 кімнатної квартири на Таїрова. Академіка Корольова / Люстдорфська дорога. ЖК Тірас. Капремонт. Двостороння 2-кімнатна квартира 73 кв. Роздільні кімнати 19 та 20 кв.м. Висота стель 3 метри. Санвузол роздільний, вбиральня, просторий коридор, кухня 14 кв.м. з виходом на засклену лоджію. У квартирі залишається частково меблі та техніка. Панорамне скління, дахова газова котельня, встановлені теплові лічильники, власна трансформаторна підстанція, швидкісні ліфти, закрита територія, відеоспостереження, дитячий і спортивний майданчики, підземний і гостьовий паркінг. Поруч ТЦ Вузовський, відмінна транспортна.
Оновлене: 19.04.2026
4 045 323 грн
(55 415 за м2)
92 000 $
(1 260 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Оновлене: 19.04.2026
Переглянуті
Продается 2-х комнатная квартира в Одессе. Район Таирова (Киевский район), ул. Вильямса. Евроремонт, общая площадь 69.4 м2. . Высокий 1 этаж 9-этажного дома. Большой пристроенный балкон (приватизирован). Под ба...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/9
Загальна
69.4 м2
Житлова
35 м2
Кухня
7.2 м2
2 462 370 грн
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Центр Таїрова. Квадрат вулиць: Костанді, Академіка Корольова, Академіка Глушка, Ільфа та Петрова. Будинок 2012 р.п.. Червона цегла, додатково утеплена з фасаду. 79 кв...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/11
Загальна
79 м2
Житлова
42 м2
Кухня
20 м2
3 517 672 грн
Срочно продаётся 2-комнатная квартира в сданном доме современного жилого комплекса ЖК Таировские Сады. Квартира расположена на 9 этаже, открывается красивый вид на восток и море.Удобная и функциональная планиро...