Продається 1-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Жемчужная ул.
ID: 5297277
1 900 931 грн
(54 004 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
6/18
Тип стін
цегла
Загальна площа
35.2 м2
Житлова площа
16.1 м2
Площа кухні
7.7 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Предлагается к покупке 1 комнатная квартира на Таирово в новостройке ЖК Акварель-2. Сдан и обжит дом со своей собственной инфраструктурой, закрытая территория, консьерж-сервис, охрана, во дворе зоны отдыха, детская площадка, спортивная площадка. Квартира продается со своей кладовой в цокольном этаже. Возможен торг.Возможна покупка в кредит от 10% годовых до 20 лет. Посредникам, просьба не беспокоить.
Оновлене: 17.05.2026
1 900 931 грн
(54 004 за м2)
43 132 $
(1 225 за м2)
АН Премьер Королева, 70
посередник
Оновлене: 17.05.2026
Переглянуті
Продаж смарт квартири в новому будинку на Таїрова. Академіка Вільямса. ЖК Акварель 8. Ремонт 2026 року, загальна 26 м2. Вбудована кухня, техніка, витяжка, варильна поверхня, холодильник. У будинку генератор, п...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
14/17
Загальна
26 м2
Житлова
11 м2
Кухня
8 м2
1 740 860 грн
Продам євродвушку на Таїрова в Перлинному кварталі від Кадор Генератор, при вимкненні світла працюють ліфти (пасажирський та вантажний), подається гаряча та холодна вода, опалення. 7 поверх, не кутова. Ремонт в...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/18
Загальна
44.8 м2
Житлова
8 м2
Кухня
32.5 м2
2 468 054 грн
Продаж 1 кімнатної квартири на Таїрова. вулиця Чикаленко (Академіка Вільямса) / Смарагд. 10/16 пов. вдома. Стільниковий проект, 43/21/10. 2 лоджії, засклені, 9 кв.м., можна обладнати кабінет або додаткове спаль...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/16
Загальна
44 м2
Житлова
20 м2
Кухня
8 м2
1 674 751 грн
Продаж 1 кімнатної квартири на Таїрова. Проспект Академіка Глушка / ринок Південний. Стільниковий проект. Капремонт, металопластикові вікна, поміняні труби, проводки, радіатори. Стіни та стелі шпакльовані. Вбуд...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/16
Загальна
43 м2
Житлова
21 м2
Кухня
10 м2
1 983 258 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв