Продається 2-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Жукова М просп. (ЖК Маршал Сити)
ID: 5304711
3 481 720 грн
(42 984 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
13/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
81 м2
Житлова площа
46 м2
Площа кухні
35 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Предлагается к продаже 1 комнатная квартира в ЖК Маршал Сити. Современный дизайнерский ремонт в стиле минимализм. Панорамное остекление. Система умный дом (защита от протечек, автоматизированная вытяжка в ванной, датчики движения и открытия дверей, терморегуляторы, выключатели - все поддерживает приложение дом на IOS. Вход по отпечатку пальца - 2 гардеробные комнаты. Двери скрытого монтажа. Напольное покрытие кварц винил - Встроенная итальянская сантехника. Кухня студия. Домашний кинотеатр. Угловой балкон.Возможна покупка в кредит от 10% годовых до 20 лет. Посредникам, просьба не беспокоить.
Оновлене: 18.05.2026
3 481 720 грн
(42 984 за м2)
79 000 $
(975 за м2)
АН ПРЕМЬЕР Преображенская, 49/51
посередник
Оновлене: 18.05.2026
Переглянуті
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Центр Таїрова. Квадрат вулиць: Костанді, Академіка Корольова, Академіка Глушка, Ільфа та Петрова. Будинок 2012 р.п.. Червона цегла, додатково утеплена з фасаду. 79 кв...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/11
Загальна
79 м2
Житлова
42 м2
Кухня
20 м2
3 525 792 грн
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Вул. Костанди / Академіка Корольова. 73 кв.м.. Капремонт 2025 року робили для себе. Дорогі оздоблювальні матеріали, дві спальні, кухня 16 кв.м.. Високий пе9.00рший по...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/11
Загальна
73 м2
Житлова
35 м2
Кухня
16 м2
5 861 629 грн
Продам 2 кімнатну квартиру в ЖК Дмитрівський. Будинок із червоної цегли. 12/23, 80,4 кв.м., кімнати 23+17,5, 2 санвузли, кухня 14,7 кв.м. з виходом на балкон. Вбудовані меблі, техніка, два інверторні кондиціоне...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
12/23
Загальна
80.4 м2
Житлова
40.5 м2
Кухня
14.7 м2
5 068 326 грн
Продаж 2 кімнатної квартири у центрі Таїрова, квартал нових будинків. Вулиця Тополева / ТЦ Таврія Вузовський. Високий перший поверх. Стіни пофарбовані. Підлога-ламінат. 2 лоджії. Два кондиціонери. Лоджія заскле...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/10
Загальна
75 м2
Кухня
12.8 м2
2 291 765 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв