Продається 2-кімнатна квартира
Кременчук
ID: 5323612
3 020 482 грн
(32 831 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
9/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
92 м2
Площа кухні
17 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж великої 2-х кімнатної квартири 92 кв.м. Біля центральної набережної, у тихій частині міста. Простір з великими кімнатами, великою кухнею – продуманою до дрібниць. Квартира продається зі всією меблями, в квартирі є все для комфортного життя, кондиціонери в кожній кімнаті, посудомийка, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина, окрема гардеробна кімната. На будинку стоїть лічильник тепла, двір з огородою і під відео наглядом. Консьєрж. Додаткова оплата агентських послуг
Оновлене: 11.05.2026
3 020 482 грн
(32 831 за м2)
68 400 $
(743 за м2)
Юлія
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам квартиру в новобудові з ремонтом березень 2026 року!!!.Квартира в новобудові з щойно закінченим ремонтом , висота стелі 3 метра, облаштована меблями та вбудованої технікою, квартира складається з двох пр...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/13
Загальна
82 м2
Кухня
25 м2
5 793 674 грн
Дизайнерский эксклюзивный ремонт Два сан узла Джакузи Смотрите фото Никто не проживал 88 м2 9/9. Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;Назва ЖК: А Маслова;Рік введення в експлуатацію: 2 ...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
9/9
Загальна
88 м2
Кухня
14 м2
6 623 865 грн
Продам шикарную 2-х комн. квартиру в центре Кременчуга. Продаётся просторная 2-комнатная квартира площадью 100 м? в тёплом кирпичном доме, 6 этаж. Локация — одна из самых комфортных в районе: ул. Полковника Гег...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/9
Загальна
100 м2
Кухня
18 м2
4 504 228 грн
Квартира в новобудові в парковій зоні - центр міста. Авторський ремонт 2025 року, в квартирі є вся техніка, корпусні меблі та облаштована гардеробна кімната. Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд 20...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/13
Загальна
96 м2
Кухня
30 м2
6 358 910 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв