Продається 1-кімнатна квартира
Кременчук, Героїв Маріуполя
ID: 5324020
2 945 950 грн
(57 764 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
2/7
Тип стін
цегла
Загальна площа
51 м2
Площа кухні
19 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам квартиру у новобудові. Продам однокімнатну квартиру у новобудові з ремонтом. Окрема спальня та кухня-студія. Автономне опалення. Тепла підлога у санвузлі та кухні. Закритий двір, дитячий майданчик. Укриття знаходиться у будинку. Додатково оплачуються послуги агентства нерухомості.
Оновлене: 11.05.2026
2 945 950 грн
(57 764 за м2)
67 000 $
(1 314 за м2)
Анастасія
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам 3-х комнатную квартиру, нагорная.. Продам 3-х комнатную квартиру. Находиться по улице Мира рядом с ост конечная 30 маршрут. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Хрущовка; Cанвузол: Роздільний;...
14.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/5
Загальна
61 м2
Кухня
5 м2
1 538 929 грн
Продам 1-к квартиру (9/9) в ЖК Центральний. ул. Небесної Сотні б. 53-Б. Встановлені нові вхідні двері. Зроблена розводка електрики.. Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.;Назва ЖК: ...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/9
Загальна
41 м2
Кухня
14 м2
2 154 501 грн
`Продам 1к. велику квартиру в нагірній частині, меблі, техніка, ремонт. Продам 1 кімнатну велику квартиру, в нагірній частині міста Кременчук Меблі, техніка, ремонт Квартира знаходиться в будинку за адресою пр...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/10
Загальна
47 м2
Кухня
14 м2
2 286 409 грн
Продам однокімнатну квартирув новобудові з індивідуальним опаленням. Продам 1-кімнатну квартиру по пров. Княжий ( район Автопарку). Квартира продається з усіма меблями і технікою. Поруч є школа, садочок, магази...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/10
Загальна
44 м2
Кухня
13 м2
2 396 332 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв