Продається 3-кімнатна квартира
Кременчук
ID: 5324070
4 106 796 грн
(51 335 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
1/6
Тип стін
цегла
Загальна площа
80 м2
Площа кухні
15 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам трикімнатну квартиру у самому центрі міста Кременчук. Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;Рік введення в експлуатацію: 2 015;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Еліт;Планування: Роздільна;Опалення: Індивідуальне газове;Ремонт: Євроремонт;Меблювання: Так;Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Плита, Варильна панель, Пральна машина, Духова шафа;Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет;Комфорт: Ванна, Відеоспостереження, Балкон, лоджія, Кондиціонер;Комунікації: Асфальтована дорога, Газ, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Електрика, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Центр міста, Автовокзал, Відділення банку, банкомат;Ландшафт (до 1 км.): Парк;
Оновлене: 11.05.2026
4 106 796 грн
(51 335 за м2)
93 000 $
(1 163 за м2)
Юлія
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам трехкомнатную квартиру в самом центре Кременчуга. Продам трехкомнатную квартиру в самом центре Кременчуга. 500 метров до речки Днепр. (Пляж,рыбалка) 1 этаж 3х этажного дома. 72кв.м. Пластиковые окна, чуг...
19.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/3
Загальна
72 м2
Кухня
6 м2
1 766 364 грн
Продам 3-кімнатну квартиру в Центрі, вул. Небесної Сотні, біля Жовтого аєроплану, 8/9 поверх, зовнішне утеплення, 70.3 м2, трі кімнати та санвузол роздільно, мu002Fп вікна та два засклені балкони(один великий н...
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/9
Загальна
70 м2
Кухня
7 м2
2 870 342 грн
Продам квартиру в новобудові з ремонтом 2026 року. Велика, тепла, світла та простора квартира в центрі міста! Закритий двір. Велика кількість паркомісць. Поблизу є підземний паркінг. Відеонагляд. Футбольне пол...
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
7/9
Загальна
79 м2
Кухня
15 м2
6 049 797 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв