0

Продається 4-кімнатна квартира

Кременчук
ID: 5324091
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8

1 523 489 грн
(24 975 за м2)
4 кімн. кв., 61 кв. м, 3/5, р-н Миру, Кременчук, під ремонт, Квартира 4-х кімнатна - зробіть ремонт під свій смак і якість! Поряд дві шкіли (№28 і №30) і дитячих садків (біля двору №78) та № 76. Зовсім поряд Парк Миру для сімейного відпочинку, зупинка транспорту (маршрутка 30, 16, 18, тролейбус №1), супермаркет Маркетопт і інші магазини та кавярні - 1 мін. Будинок кооперативний. 4 вікна виходять на південно-захід, 1 вікно - північно-західне. Є комора в квартирі і комора в підвальному приміщенні. Є лічильники на воду, газ, електрику. Квартиру при великому бажанні можна чудово перепланувати: отримаєте велику кухню-вітальню і велику ванну кімнату, крім того залишиться комора, санвузол і 3 кімнати)! Зручне місце для паркування, Екологічно-чистий спальний район міста (відсутні підприємства), Будинок має окремий затишний двір. Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип стін: Панельний;Клас житла: Економ;Планування: Роздільна;Cанвузол: Роздільний;Опалення: Централізоване;Ремонт: Житловий стан;Меблювання: Ні;Побутова техніка: Холодильник, Духова шафа, Плита, Пральна машина;Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна, Гостьовий паркінг, Госп. приміщення, комора;Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Аптека, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;Ландшафт (до 1 км.): Пагорби, Парк;Інклюзивність: Поручні на сходах;