Продається будинок
Кременчук
ID: 5324210
1 678 046 грн
(16 780 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
100 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
10
Будинок в Кременчуці. Будинок на Лашках в місті Кременчуці, цегляний, одноповерховий, утеплений сайдингом. Площа 100 кв.м. Терміново. Можливо оформлення за житловим сертифікатом.. Відстань до найближчого міста: У місті; Кількість кімнат: 5; Тип будинку: Будинок; Рік побудови u002F здачі: 1980 - 1989; Тип стін: Цегляний; Зовнішнє утеплення стін: Пінополістирол; Тип покрівлі: Шифер; Cанвузол: У дворі; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Житловий стан; Меблювання: Ні; Побутова техніка: Без побутової техніки, Плита; Мультимедіа: Без мультимедіа; Комфорт: Підсобні приміщення, Ванна, Огорожа, Гараж, Сад, город; Комунікації: Електрика, Вивіз відходів, Газ, Каналізація септик, Свердловина; Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Парк, зелена зона, Залізнична станція, Школа, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту; Ландшафт (до 1 км.): Ліс, Річка;
Оновлене: 11.05.2026
1 678 046 грн
(16 780 за м2)
38 000 $
(380 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам будинок Реївка. Продам будинок в мікрорайоні Реївка,по вул Юрія Кондратюка. У будинку 3 роздільні кімнати , простора зала площею 35 м? з панорамним вікном та виходом на подвіря,кухня , суміщений санвузол...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
95 м2
Ділянка
7
3 532 728 грн
Кременчук, Автозаводський, пров. Чорнобаївський (Маршала Рокосовського), 40, Продається затишний будинок у районі Петрівка Загальна площа: 106, 8 м? Земельна ділянка: 22 сотки Пропонується теплий та доглянути...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
106 м2
Ділянка
25
2 737 864 грн
Два дома на Щемиловке(Кременчуг), Продается два дома(или по отдельности)на Щемиловке,район табачной фабрики,ост.маршр.17пер.Черкасский(3 мин.пешком с дамбы).Первый дом двухэтажный,гор.вода,ямаu002Fсептик,цент.г...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
100 м2
Ділянка
10
4 576 000 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв