Продається будинок
Кременчук
ID: 5324221
5 519 888 грн
(22 080 за м2)
Поверховість
1/3
Тип стін
цегла
Загальна площа
250 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
6
Продам дом 3 этажа. Под офис или жилье... Продается дом Три этажа можно использовать отдельно. Отопление газ и шнековый твердотопливный котёл .Участок 6,5 соток. Санузлы тёплые полы. Подсобное помещение с котельной 70м2. Залит рядом фундамент 18 на 6, можно достраиваться. Электричество 380 вольт (3 фазы), проведены персонально от трансформатора новыми проводами. Идеально подойдёт под небольшое производство. Расстояние до центрального рынка 600 метров.. Кількість кімнат: 7; Тип будинку: Будинок; Меблювання: Так; Мультимедіа: Швидкісний інтернет; Комфорт: Підсобні приміщення, Кондиціонер; Комунікації: Електрика, Вивіз відходів;
Оновлене: 11.05.2026
5 519 888 грн
(22 080 за м2)
125 000 $
(500 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Будинок в с Піщане ра-н розвилка 15 соток, вул. Миру. Ділянка 15 соток, 200м від зупинки розвилка. 10 хв до Кременчука. Будинок цокольний, основний поверхи. Багато плодових дерев гарних сортів: яблука груші абр...
12.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
65 м2
Ділянка
15
662 387 грн
Продам будинок на два окремі входи в районі Н.Іванівського ринку. Пропоную сучасний будинок 360м.кв. в нагірний частині міста. Він може бути цікавим як родині:батьки і діти, так і друзям. Це дві окремі квартири...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
360 м2
Ділянка
6
12 585 344 грн
Продам будинок в селі Піщане. Продам будинок в селі Піщаному.всі документи є.приватизований.В районі першого Піщаного. Є світло,опалення,центральна вода та каналізація.всі питання по телефону.. Відстань до найб...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
50 м2
Ділянка
16
1 103 978 грн
Продам дом с.Песчаное почти город.. Дом в с,Песчаное ,автономное энергоснабжениеu002Fинверторu002F,мансардныйна 2м этаже2 спальни санузел на 1м большой зал камин ,кухня санузел сауна зимний сад душкабина,все ус...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
208 м2
Ділянка
10
7 279 000 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв