Продається будинок
, Рисакове
ID: 5324224
883 182 грн
(16 984 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
52 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
10
Продам будинок в с.Кривуші. Продам будинок с.Кривуші,під кап.ремонт,10 соток,газ.Можливий торг.. Кількість кімнат: 3; Тип будинку: Будинок; Комунікації: Газ;
Оновлене: 11.05.2026
883 182 грн
(16 984 за м2)
20 000 $
(385 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Дом без ремонта с участком 55сот над трасой. Продам участок под комерцию ,находится в с Гориславцы в доль трасы на Киев,оживленный трафик 55 соток,подведен свет,естт постройки.идеально под бизнес.. Відстань до ...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
60 м2
Ділянка
55
309 114 грн
Продам дачу цегляний будинок у Романках. 17 км від центра Кременчука.10-12 хвилин пішки до річки Псел. Будинок площею 42 квадратних метри. Опалення - дров #700;яне (пічка) Є заїзд для машини. Ділянка - 8,44 с...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
42 м2
Ділянка
8
242 875 грн
Будинок на Кривушах Дом глинобитный обложен кирпичом, в не жилом состоянии так как течёт крыша. Участок 15сот, находится в районе школа, от центра Кременчуга 7км, рядом лес(500)м, р.Днепр(300)м, газ по улице. Н...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
42 м2
Ділянка
15
287 034 грн
В с.Кривуші продам 2-х поверховий будинок(в лісі),ділянку під забудову. В с. Кривуші продам будинок (в лісі). Будинок 2-х поверховий. Є гараж і підвал. Газ виведено біля будинку, пробита скважина. Приватизовано...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
60 м2
Ділянка
16
1 413 091 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв