Продається будинок
Кременчук
ID: 5324237
225 211 грн
(3 817 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
59 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
2
Кременчук, Крюків, вул. Гайдамацька (Кіровоградська), Продам половину будинку в Крюкове, газове опалення, також є піч, туалет на вулиці, на ділянці 2 сарая, один з них цегляний (з горищем), також половина літньої кухні (там теж є газ). Продаж від власника, документи на будинок і на землю оформлені, нового зразка. Можливий обмін на малосімейку з вашою доплатою. Реальному покупцеві торг.
Оновлене: 11.05.2026
225 211 грн
(3 817 за м2)
5 100 $
(86 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Будинок в с Піщане ра-н розвилка 15 соток, вул. Миру. Ділянка 15 соток, 200м від зупинки розвилка. 10 хв до Кременчука. Будинок цокольний, основний поверхи. Багато плодових дерев гарних сортів: яблука груші абр...
12.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
65 м2
Ділянка
15
662 387 грн
Продам будинок в селі Піщане. Продам будинок в селі Піщаному.всі документи є.приватизований.В районі першого Піщаного. Є світло,опалення,центральна вода та каналізація.всі питання по телефону.. Відстань до найб...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
50 м2
Ділянка
16
1 103 978 грн
Щемиловка , ветхий дом. Щемиловка , дом под снос . 5,5 соток земли . Коммуникации по улице Кількість кімнат: 5; Тип будинку: Будинок;...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
60 м2
Ділянка
5
1 059 818 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв