Продається будинок
Кременчук
ID: 5324239
7 286 252 грн
(35 370 за м2)
Поверховість
1/2
Тип стін
цегла
Загальна площа
206 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
5
Кременчук, Автозаводський, вул. Кооперативна, 127Б, Будинок розташований в затишному, спокійному місті, близько до лісу та Дніпро не в зоні підтоплення- за дамбою, п?ять хвилин до центру міста, завжди чисте повітря по розі вітрів.
Оновлене: 11.05.2026
7 286 252 грн
(35 370 за м2)
165 000 $
(801 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам дом с.Песчаное почти город.. Дом в с,Песчаное ,автономное энергоснабжениеu002Fинверторu002F,мансардныйна 2м этаже2 спальни санузел на 1м большой зал камин ,кухня санузел сауна зимний сад душкабина,все ус...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
208 м2
Ділянка
10
7 279 000 грн
Будинок по Чкалова. Будинок по вулиці Чкалова, в трьох кілометрах від центру. Відстань до найближчого міста: до 5 км.; Кількість кімнат: 4; Тип будинку: Будинок; Рік побудови u002F здачі: 1990 - 2000; Тип стін:...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
212 м2
Ділянка
6
5 299 092 грн
Пропоную вашій увазі великий трьохповерховий затишний таунхаус в центрі міста на Чапаєва, для великої сімї з дітьми, та для тих хто цінує простір. На першому поверсі розташований великий хол, ванна кімната, гар...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
210 м2
Ділянка
2
4 857 501 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв