Продається будинок
Кременчук
ID: 5324248
3 311 933 грн
(41 923 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
79 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
7
Кременчук, Автозаводський, пров. Індустріальний, Продається затишний , просторий будинок на Петрівці.Індивідуальне газове опалення(двухконтурний котел).Встановлений кондиціонер.Свердловина з насосною станцією.Гараж з оглядовою ямою.Два погреба.Дві полікарбонатів теплиці.Встановлено двозонний електро лічильник.Також в наявності генератор. Додатково оплачуються послуги агенції
Оновлене: 11.05.2026
3 311 933 грн
(41 923 за м2)
75 000 $
(949 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам квартиру , будинок (дом). Продам квартиру в районі ЦРБ, загальна площа 75 кв.м., опалення автономне газове (з можливістю твердопаливного), світло не вимикають зовсім. Квартира під ремонт, є гараж, сарай ...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
75 м2
684 466 грн
Кременчук, Крюків, Продається будинок у Крюкові. В житловому стані. Площа 70 кв. м, три кімнати, кухня, санвузол сумісний. Гараж з бетонних блоків, високий, з окремим вїздом можна обладнати під автомайстерню. Б...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
70 м2
Ділянка
8
1 545 569 грн
Кременчук, Крюків, вул. Олександріївська, , Продам затишний будинок в Крюкові Повністю придатний для комфортного проживання , велика світла кухня після косметичного ремонту , три кімнати , туалет і ванна в буд...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
70 м2
Ділянка
8
1 766 364 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв