Продається будинок
Кременчук
ID: 5324249
287 034 грн
(11 481 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
25 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
4
Продам половину Будинка. Половина будинку, будинок теплий, затишний, велика ділянка, гараж. На графіці всі видні деталі, та розміри будинку та ділянки ( орієнтовно 4 ,5 соток), ділянка чиста, до гаража окремий під?їзд, що дуже зручно.. Відстань до найближчого міста: У місті; Кількість кімнат: 2; Тип будинку: Частина будинку; Рік побудови u002F здачі: 1980 - 1989; Тип стін: Цегляний; Тип покрівлі: Шифер; Опалення: Інше; Меблювання: Ні; Комунікації: Електрика, Асфальтована дорога; Інфраструктура (до 500 метрів): Зупинка транспорту, Ресторан, кафе, Магазин, кіоск;
Оновлене: 11.05.2026
287 034 грн
(11 481 за м2)
6 500 $
(260 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
Продам будинок состоящій з трьох кімнати роздільні. В будинку є гаряча вода (бойлер), душ, кухня, туалет, газ балонний, електричнество, пічне опалення,будинок на два виходи, возможен обмен на квартиру Відстань...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
35 м2
Ділянка
1
750 705 грн
Продам будинок у Великій кохнівці. Пропонується до продажу невеликий будинок площею 33,2 кв.м, розташований у Великій Кохнівці по вул. Полковника Оксанченка. Будинок знаходиться на приватизованій земельній діля...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
33 м2
Ділянка
20
883 182 грн
Продам пол дома СРОЧНО!!!. Продам пол дома в Крюкове 23.1 кв.м На Кировоградской ( район рынка) 3.2 сотки На территории так же пол летней кухни, два сарая ( один из них кирпичный) Туалет на улице Колонка на ули...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
23 м2
Ділянка
2
238 459 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв